кошик
порівняння

Подарункові сертифікати Fischer

Думаєте що подарувати своїм друзям, близьким і колегам?
Все дуже просто – оберіть подарунковий сертифікат!

present card
 1. «Подарунковий сертифікат» не є цінним папером або платіжним документом.
 2. «Подарунковий сертифікат» надає пред'явнику право купувати товари з асортименту фірмового магазину Фішер в м.Мукачево та інтернет магазину https://fischersports.com.ua на суму, яка відповідає номіналу «подарункового сертифіката», за цінами, які вказані в інтернет-магазині на момент придбання товару.

 3. Оформляючи замовлення в інтернет-магазині https://fischersports.com.ua з використанням сертифіката, покупець повинен повідомити менеджеру серійний номер «подарункового сертифіката» при підтвердженні замовлення за телефоном +38 (050) 391-01-50

 4. «Подарунковий сертифікат» є сертифікатом на пред'явника (не є іменним), і будь-яка фізична особа, яка пред'явила сертифікат, може придбати з його допомогою товар.

 5. Термін дії «подарункового сертифіката» 1 рік з моменту покупки.

 6. Номінал «подарункового сертифіката» вказано в гривнях. Номінали сертифікатів: 1000, 5000 та 10000 гривень.

 7. «Подарунковим сертифікатом» можна скористатися один раз протягом терміну його дії, шляхом повного отоварення суми його номіналу, пред'явивши його при здійсненні оплати. Після пред'явлення «подарункового сертифіката» він або вилучається, або анулюється його індивідуальний код.

 8. «Подарунковий сертифікат» має вигляд карти, на яку нанесений її індивідуальний код, що не повторюється.

 9. У період проведення акцій дія «подарункового сертифіката» поширюється на товари згідно дисконтної політики компанії, затвердженої на даний момент. Але на купівлю самого сертифікату жоден дисконт не застосовується.

 10. Вартість покупки може перевищувати номінал «подарункового сертифіката». В такому випадку покупець повинен доплатити різницю між номіналом «подарункового сертифіката» і вартістю товару.

 11. Якщо вартість покупки менше, ніж номінал «подарункового сертифіката», різницю покупцю не повертають.

 12. У разі повернення товару, купленого з застосуванням «подарункового сертифіката», повернення грошових коштів за товар здійснюється шляхом видачі нового «подарункового сертифіката» такого ж номіналу, як і сертифікат, за допомогою якого був куплений товар, що повертається. Якщо вартість товару, що повертається на момент його покупки перевищила номінал сертифіката і покупець оплатив різницю готівкою, дана сума різниці повертається.

 13. «Подарунковий сертифікат» не підлягає обміну на грошовий еквівалент і поверненню.

 14. У разі втрати, «Подарунковий сертифікат» не підлягає відновленню.

 15. Оплачувати товар за допомогою «Подарункового сертифіката» можуть виключно фізичні особи. Юридичні особи не можуть частково або повністю оплачувати покупку товару сертифікатами.

 16. Для здійснення покупки одного товару може бути використано кілька «Подарункових сертифікатів».

 17. Адміністрація має право не прийняти «Подарунковий сертифікат» в разі наявності на ньому пошкоджень або виникнення сумнівів щодо його дійсності.