кошик
порівняння

Загальна інформація Fischer

ТОВ «Фішер Україна» - офіційний представник відомого бренда австрійського лижного спорядження FISCHER в Україні. Виробничі потужності знаходиться в Ріді (Австрія) і Мукачево (Україна) – СП Фішер Мукачево.

Фабрика Fischer є однією з найбільших в Європі по виробництву спортивного спорядження. Дійсно, як виробники лижної продукції, «Фішер-Мукачево» є найбільшим в Європі. Фабрика виробляє продукцію не тільки марки Fischer, а й інших брендів. Левова частка гірських і бігових лиж, представлена ​​на ринку маркою Fischer, виготовляється в Мукачеві.

Основним замовником продукції є фірма Fisсher. Але новітні технології і висока якість виготовлення лижної продукції привернуло увагу інших фірм-виробників. Зокрема, у нас розміщують замовлення такі всесвітньо відомі бренди, як Scott Usa, Stöckli, Tecno Pro, Hagan, Rossignol, Alpina, Splitkein, Tecno. Що стосується ключок, то в основному ми працюємо на канадський і американський ринок. На фабриці виробляється продукція для фірм Sherwood (Канада), Easton (США). Знову ж таки, якщо звернутися до оприлюдненої статистики, то ці фірми забезпечують ключками майже весь ринок своїх країн. Європейські замовники - це також відомі в світі хокею бренди TPS, Zetra, Ferland і інші.

Яким чином продукція потрапляє в Україну. Вироблена на фабриці продукція проходить повний цикл: від заготівлі до готового виробу, проходячи при цьому серйозний контроль. Потім готовий товар потрапляє на логістичні склади, які знаходяться в м. Мукачево (Україна) - хокейна продукція марок Fischer, TISA, в м. Рід (Австрія) - бігові та гірські лижі Fischer, звідки вирушає по всьому світу. Для зручності любителів лижного спорту в Україні було відкрито дочірнє підприємство «Фішер-Україна», яке і займається поставками лиж на територію нашої країни.

«Фішер-Мукачево» є спонсором спортсменів. Починаючи з першої експедиції на Північний Полюс (в 70-х роках), забезпеченої лижами «Бескид», і до сьогоднішніх днів, «Фішер-Мукачево» тісно співпрацює зі спортивними організаціями, надаючи їм допомогу в придбанні екіпіровки. Багато відомих спортсменів, які виступають на лижах фірми Fischer, не раз піднімалися на найвищу сходинку п'єдесталу. Приємно усвідомлювати, що серед них є наші співвітчизники: біатлоністки Олена Зубрилова, Олена Петрова, Лілія Єфремова, лижниця Валентина Шевченко. Так само закріпилися в міжнародній еліті фрістайлісти Станіслав Кравчук , Енвер Аблаєв та Олександр Абраменко. Ось уже більше десяти років вони виступають на лижах, які фабрика виготовляє по їх спецзамовленням.

Перші згадки про виробництво лиж в Мукачево відносяться ще до радянських часів і пов'язане з ім'ям місцевого підприємця Юлія Чекнаді. Фабрика з виробництва меблів і спортивного інвентарю була зареєстрована в січні 1944 року. Тут виготовляли меблі, лижі і сани. Після визволення Закарпаття і його возз'єднання з Україною в 1945 році на базі цієї фабрики була створена артіль «29 червня», яку пізніше перейменували в артіль ім. Сталіна. Рішенням Ради Міністрів СРСР від 9 листопада 1946 року меблевиків артілі зобов'язали налагодити випуск лиж. І з цього моменту починається "лижна історія" фабрики. У 1947 році в Мукачеві, крім меблів, було виготовлено 50 тисяч пар лиж. Це спортивне спорядження відразу ж добре зарекомендувало себе в різних регіонах колишнього СРСР.

Компанія Фішер - плани на майбутнє ... «Постійний розвиток!» - ось наш девіз протягом всієї історії підприємства. Щороку на фабриці відбувається повне оновлення колекції лиж, ключок. Для уявлення масштабності цього процесу я назву цифри: це -180 моделей спортивно-бігових лиж, 130 моделей гірських і 70 різних модифікацій ключок. Про те, що ми постійно інвестуємо в виробництво, значні суми я вже говорив вище. У майбутньому сезоні 2010 року ми запланували вкласти в розвиток виробництва 2,1 млн. Євро. Ці кошти будуть спрямовані нами на оновлення технологічного обладнання, завдяки чому ми досягнемо більш високої якості виробленої продукції.

Продукція фірми Fischer займає лідируючу позицію в світі за кількістю продажів. Що стосується бігових лиж, то в цьому секторі ми утримуємо першість протягом десятиліть. Також ми виробляємо ключки для хокею на льоду, якими грають провідні команди різних країн. Цей вид продукції у нас постійно модифікується і якісно розвивається. Реалізується ж наша продукція в 43 країнах світу.

Фірмові магазини Фішер чекають своїх відвідувачів! У наших магазинах ви завжди зможете придбати товари для гірських і бігових лиж нового сезону, а також товари минулих сезонів зі знижками. Наші магазини представляють найвідоміші бренди такі як: Loffler (Австрія) Fischer (Австрія) ну і звичайно ж Tisa. Гірські і бігові лижі. Бігові та гірськолижні черевики (включаючи лінійку моделей Vacuum-Fit з індивідуальним термоформування зовнішнього черевика. Моделі лиж для фрірайду. Дитячі лижі і черевики. Чохли для лиж та чохли для черевиків, шоломи. Хокейні ключки Fischer Tisa і ковзани. Мазі, парафіни і інструменти. Технологічний одяг і термобілизна, тенісна продукція. FISCHER-все, що потрібно для перемоги.

Відділ оптової торгівлі

Кравчук Андріяна
тел.: +38 (050) 380-45-14
e-mail: andriana.kravchuk@fischersports.com.ua

Наталія Кицька
тел.: +380 (50) 220-77-60
e-mail: nataliya.kytska@fischersports.com.ua