кошик
порівняння

Загальна інформація Fischer

ТОВ «Фішер Україна» - офіційний представник відомого бренда австрійського лижного спорядження FISCHER в Україні. Виробничі потужності знаходиться в Ріді (Австрія) і Мукачево (Україна) – СП Фішер Мукачево.

Фабрика Fischer є однією з найбільших в Європі по виробництву спортивного спорядження. Дійсно, як виробники лижної продукції, «Фішер-Мукачево» є найбільшим в Європі. Фабрика виробляє продукцію не тільки марки Fischer, а й інших брендів. Левова частка гірських і бігових лиж, представлена ​​на ринку маркою Fischer, виготовляється в Мукачеві.

«Фішер-Мукачево» є спонсором спортсменів. Починаючи з першої експедиції на Північний Полюс (в 70-х роках), забезпеченої лижами «Бескид», і до сьогоднішніх днів, «Фішер-Мукачево» тісно співпрацює зі спортивними організаціями, надаючи їм допомогу в придбанні екіпіровки. Багато відомих спортсменів, які виступають на лижах фірми Fischer, не раз піднімалися на найвищу сходинку п'єдесталу. Приємно усвідомлювати, що серед них є наші співвітчизники: біатлоністки Олена Зубрилова, Олена Петрова, Лілія Єфремова, лижниця Валентина Шевченко. Так само закріпилися в міжнародній еліті фрістайлісти Станіслав Кравчук , Енвер Аблаєв та Олександр Абраменко. Ось уже більше десяти років вони виступають на лижах, які фабрика виготовляє по їх спецзамовленням. Перші згадки про виробництво лиж в Мукачево відносяться ще до радянських часів і пов'язане з ім'ям місцевого підприємця Юлія Чекнаді. Фабрика з виробництва меблів і спортивного інвентарю була зареєстрована в січні 1944 року. Тут виготовляли меблі, лижі і сани. Після визволення Закарпаття і його возз'єднання з Україною в 1945 році на базі цієї фабрики була створена артіль «29 червня», яку пізніше перейменували в артіль ім. Сталіна. Рішенням Ради Міністрів СРСР від 9 листопада 1946 року меблевиків артілі зобов'язали налагодити випуск лиж. І з цього моменту починається "лижна історія" фабрики. У 1947 році в Мукачеві, крім меблів, було виготовлено 50 тисяч пар лиж. Це спортивне спорядження відразу ж добре зарекомендувало себе в різних регіонах колишнього СРСР.

Фірмові магазини Фішер чекають своїх відвідувачів! У наших магазинах ви завжди зможете придбати товари для гірських і бігових лиж нового сезону, а також товари минулих сезонів зі знижками. Наші магазини представляють найвідоміші бренди такі як: Loffler (Австрія) Fischer (Австрія) Oneway ну і звичайно ж Tisa. Гірські і бігові лижі, лижороллери. Бігові та гірськолижні черевики (включаючи лінійку моделей Vacuum- Fit з індивідуальним термоформуванням зовнішнього черевика. Моделі лиж для фрірайду. Дитячі лижі і черевики. Чохли для лиж та чохли для черевиків, шоломи. Хокейні ключки Fischer Tisa і ковзани. Мазі, парафіни і інструменти. Технологічний одяг і термобілизна.

Товариство з обмеженою відповідальністю

«Фішер Україна»
Адреса: 89600, м. Мукачево,
вул. Свято-Михайлівська,16
https://fischersports.com.ua/
ЄДРПОУ 33602126